Yasmin Tzach

אודות

Yasmin Tzach

אודות

עורכת הדין יסמין צח בעלת ניסיון מעל עשור שנים בתחום המקרקעין ובליווי פרויקטים נדלנ”ים תוך תפישה כי עולם הנדל”ן ובפרט הפן המשפטי הינו נישה הדורשת התמקצעות, העמקה וניסיון רב.
ומשכך, הרי שמשרדה נותן מענה בכל עסקאות המקרקעין והסוגיות הנלוות לכך- החל מעסקאות “פשוטות” של יד שניה ורכישה מקבלן וכלה בליווי יזמים ופרויקטים נדלנ”ים.
עורכת הדין יסמין תלווה אתכם החל משלב הבדיקות המקדמיות ועד לשלב סיום העסקה ברישום הזכויות או העברת החזקה לקונה.

הקו המנחה את עבודתה הינו - חדות מקצועית עם רגישות אנושית.

תפישה זו באה לביטוי במתן שקט ובטחון ללקוחותיה בהיותה עומדת על המשמר תוך הקפדה על בדיקות מקדמיות אשר יש שאינם מקפידים עליהם הקפדה יתרה, בזמן גיבוש הטיוטה תוך הבנה שלכל הצהרה יש משמעות ותוך ראיה רחבה הבאה לביטוי בהמלצותיה למשל לקבל אישור עקרוני למשכנתא טרם חתימה, להיעזר בבדיקת שמאי טרם חתימה ככל ועולה הצורך ואף לבצע בדק בית- הכל מותאם ספציפית לעסקה שלכם.
לצד החריפות המקצועית ישנה רגישות רבה הן לכם הלקוחות והן למי שעומד בצידה השני של העסקה על מנת להשלים את העסקה ביעילות מרבית ובדרכי נעם.

“בית זה בסך הכל קופסה שגרים בה, קופסה ולא יותר”,
על השיר הזה של דתיה בן דור מ-“פרפר נחמד” גדלו דורות על גבי דורות של ילדי ישראל,
שעד היום זוכרים איך השיר ממשיך: “אבל על הקופסה הזו אני לא מוכן לוותר”.

עורכת דין יסמין צח - עו"ד נדלן ומיסוי מקרקעין

נעים מאד, אני עו"ד יסמין צח

ואם היו מבקשים ממני לסכם את העשייה שלי בתור עורכת דין לענייני נדל”ן,
הייתי מזמזמת רק את שתי השורות האלה.

דיני מקרקעין, תחום משפטי שנראה כלפי חוץ מאד אפור ומשעמם, טומן בחובו מטען רגשי אדיר: 

בין אם מדובר בזוג צעיר שמגיע אלי כדי שאלווה אותם ברכישת הדירה הראשונה, 
משפחה שבונה בית או זוג מבוגר שמעוניין להוריש את הנכסים שצברו במהלך חייהם לדורות הבאים.

מעבר למספרים, שומות מס והערכות שמאי תמיד נמצא החלום.
החלום למצוא את המקום הזה בו עוד כמה שנים יתרוצצו הילדים שלך ועל משקוף הדלת תסמנו איך הם גבהו בקיץ.
או אולי זה החלום להעביר לידיים טובות את הבית שבמשך שנים צבר המון זכרונות וחוויות, בין שאהבו בו, כעסו והתרגשו. 

וכשהלקוחות שלי עסוקים בלחלום, אני שם, כדי להיות עם יד על הדופק וללוות אותם בכל צעד ושעל, באמצעות הבדיקות המקדימות של הנכס ברשויות, ניהול המשא ומתן, ניסוח הסכם הגון, אך כזה שלא מותיר נקודה אחת שלא מתייחסת לדרישות הלקוח שלי.

דיווח העסקה לרשות המיסים תוך הבנה וידע בפן המיסוי ויכולת לתכנן ללקוח תכנון מס לגיטימי, וכמובן השלמת העסקה בזריזות ויעילות.
בעיני, לפני הכל, חשובה הגישה ההוגנת. אם יש צורך אפגין קשיחות במשא ומתן, אך אני מאמינה שדווקא הגישה הנעימה ועם חיוך אפשר להביא תוצאות הרבה יותר טובות.

יש לי את הזכות ללוות אנשים בשלבים מאד חשובים בחייהם. מאז ועד היום כל תהליך שהלקוחות שלי עוברים איתי מרגיש לי כמו שלי. אני קשובה אליהם כל הזמן: גם כדי לזהות התלבטות או היסוס וגם כדי להאט כשאני מרגישה שהולכת להתקבל כאן החלטה פזיזה מדי.

עולם הנדל”ן הוא עולם מאד מורכב וכולל בתוכו היבטים רבים, המצריכים דיוק והקפדה על הפרטים, כי בסופו של דבר מדובר כאן על השלכות ארוכות טווח. מעבר לעסקת סחר-מכר, חשוב להתייחס גם לחוק מיסוי מקרקעין, מס שבח, מס רכישה והיטל השבחה שכן העמקה ודקדוק בנושאים אלו יכולה לחסוך עוגמת נפש וכסף רב לא אחת, דקדוק והקפדה על נוסח ההסכם, ובפרט ברכישה מקבלן, התבררו ככאלו שממש טוב שהיה מי שעמד עליהם והקפיד, וזה בדיוק תפקידי – לתת לכם את תחושת הבטחון.

לקביעת ייעוץ השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם.
מרגישים שזקוקים למידע נוסף?
מזמינה אתכם לבקר במדור המאמרים באתר.