מס רכישה בהעברת זכויות בדירה לבני זוג

אני רוצה להעביר ללא תמורה/ במתנה לאשתי את מחצית הזכויות בדירת המגורים בה אנו מתגוררים האם היא נדרשת לשלם 1/3 מס רכישה?

לפי סעיף 62 לחוק מיסוי מקרקעין בסיטואציה כאמור, אתה כנותן המתנה פטור ממס שבח ואף אשתך כמקבלת המתנה פטורה לחלוטין ממס רכישה. זאת בהתאם לתקנה 21 לתקנות מיסוי מקרקעין.

2 מרץ, 2022

עורכת דין יסמין צח - נדלן ומיסוי מקרקעין

נעים מאוד, אני יסמין

ליצירת קשר: